HAKKIMIZDA

 
 
A | a

YILMAR Lojistik Gemi Acenteligi Denizcilik ve Ticaret A.S., YILDIRIM Grup’un tüm lojistik ihtiyaçlarini karsilamak amaciyla 2000 yilinda faaliyete geçmistir.

YILMAR; dürüstlük, güvenilirlik ve yüksek kalitede hizmet prensipleriyle armatörlük, gemi isletmeciligi, gemi kiralama, acentelik ve gemi alma/satma konularinda uzman kadrolariyla Türk denizcilik sektöründe hizmet vermektedir. YILMAR, YILDIRIM Grup’a ait firmalarin yaptigi ihracat ve ithalat tasimalarini gerçeklestirmenin yani sira gerek Türk, gerekse yabanci üçüncü sahis firmalarina da rekabetçilik ve güvenilirlik ilkeleriyle hizmet vermektedir. YILMAR, sagladigi bu hizmetler neticesinde son 4 yildir senelik 2 milyon ton tasima kapasitesine ulasmistir.

YILMAR, dünya denizcilik sektörünün degisen kosullarini, müsteri gereksinimlerini ve beklentilerini önceden tespit ederek hem bagli bulundugu YILDIRIM Grup firmalarina, hem de üçüncü sahis firmalarina hizmet vermekte, dünya denizcilik sektöründe güvenilir ve saygin bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.