KIRALAMA

 
 
A | a

Yilmar Denizcilik, bagli bulundugu YILDIRIM Holding A.S. çatisi altinda faaliyet gösteren firmalarin ithal/ ihraç ettigi ürünlerin tasimasinda gerek kendi filosu gerekse dünya denizcilik piyasalarinin en güvenilir ve taninmis armatörleri ile ortaklasa çalisarak özellikle Türkiye – Uzakdogu – Türkiye, Türkiye – Kuzey Avrupa, Güney Afrika – Türkiye hatlarinda üst düzey hizmet veren saygin firmalar arasina girmistir.

Bunun yani sira tecrübeli kadrosu ile üçüncü sahislara ait tasimalarda da gerek kendi gemileri gerekse piyasadan kiraladigi gemilerle faaliyet hacmini ve sahasini genisletme imkani bulmustur.

Yilmar Denizcilik, özellikle krom, kömür, gübre, hurda ve demir-çelik tasimalarinda yillik 2 milyon tonu asan bir kapasiteye ulasarak dünya denizcilik sektöründe adindan söz ettirmeyi basarmis, 1000 dwt`dan panamax tonajuna kadar genis bir yelpazede uluslararasi kalite, güvenlik ve çevre normlarina uygun olarak çalismalarini sürdürmektedir.

  

YILMAR Denizcilik, deneyimli, uzman kadrosu ve tüm Türk limanlarindaki ofisleri ile verimi yüksek, performansta sinir tanimayan bir hizmet vermektedir.